Schrijf nu in voor een workshop kaas maken!
Zelf het oude ambacht van het kaas maken leren? Dat kan! Op kaasboerderij Ossenblok kan u een Workshop Kaas maken volgen.
Na een warme Brabantse ontvangst met koffie of thee gaat u zelf aan de slag met onze verse melk. Samen maken we 2 kaasjes, die u na afloop natuurlijk mee naar huis mag nemen. Inclusief rondleiding over de kaasmakerij en natuurlijk een kaasproeverij.
Op dit moment zijn de data voor 2024 nog niet bekend.
Kosten: €45,00 p.p.
Komt u met een groep met meer dan 7 personen? Vraag naar de mogelijkheden.
Aanmeldformulier
De data voor 2024 zijn nog niet bekend. Dus op dit moment is het nog niet mogelijk om u aan te melden voor een workshop kaasmaken.
Komt u met een groep groter dan 7 personen? Klik dan hier
U bent welkom!
Kaasboerderij Ossenblok
Waterstraat 13
4714 RM Sprundel
Openingstijden kaasboerderij:
Di - wo: 13:00 - 18:00 uur
Do- vrij: 10:00 - 18:00 uur
Za: 10:00 - 14:00 uur
Gesloten op zondag & maandag, tijdens de week van carnaval, op hemelvaartsdag, koningsdag, 1e en 2e kerstdag en nieuwjaarsdag
Openingstijden melkveebedrijf:
Onze zelfbedieningsautomaat aan de Bredasebaan 88 te Sprundel is 24/7 geopend, ook tijdens zon- en feestdagen! (Let op: betaling alleen mogelijk via pin)